Eryaman Mahallesi Diş Kliniği

Ağız ve diş sağlığı her insan için oldukça önemli ve titizlik gösterilmesi gereken bir durumdur. Ağız ve diş sağlığı nedeni ile yaşanan sorunlar kişilerin genel sağlık durumunu olumsuz etkilemesinin yanı sıra estetik olarak büyük kaygılar yaşamalarına da neden olmaktadır. Bu nedenle estetik kaygılarını yenmek, öz güven problemlerini ortadan kaldırmak ve genel sağlık durumu hakkında herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmamak adına kişiler, düzenli olarak teknik ve alt yapı olarak yeterli bir diş kliniğinden destek almalıdır. Eryaman mahallesi diş kliniği, tedavi olmak isteyen kişilerin ağız ve diş sağlığı hakkında gerekli desteği almaları adına, dinamik ve tecrübeli bir ekip ile hizmet vermektedir. Teknolojiyi ve sağlık alanında yapılan tüm yenilikleri en yakından takip eden ve bunu tüm uygulamalarına yansıtan kliniğimiz, kişileri detaylı olarak muayene etmekte ve tedavi planlamalarını bu doğrultuda gerçekleştirmektedir.

Ankara’nın en önemli hekim kadrosuna sahip olan kliniğimiz, hastalarının ağız ve diş sağlığı hakkında yaşadığı tüm sorunlara en etkili ve kalıcı tedavi yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir. Eryaman mahallesi diş kliniği ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılan birçok sağlık sorununun sonuçlanması amacı ile hizmeti vermektedir. Uzman bir hekim kadrosuna sahip olan kliniğimizde implant tedavisi, estetik diş hekimliği, diş protezleri, ortodontik tedavi, çene cerrahi, diş beyazlatma, kanal tedavisi ve çocuk diş hekimliği alanlarında en etkili ve yenilikçi tedavi yaklaşımları uygulanmaktadır.

Diş Beyazlatma ( Bleaching ) Uygulaması

Diş beyazlatma uygulaması yanı bleaching, koyu renkli dişlerin daha estetik bir görünüme kavuşması, dişlerde meydana gelen lekelenmelerin temizlenmesi ve beyazlatılması işlemidir. İnsanların dişleri yaşlanma, travmalar, eski dolgular, eski protezler, aşırı çay kahve ve sigara gibi ürünler tüketilmesi sonucunda renk değiştirmektedir. Ayrıca çocukluk döneminde gereğinden fazla kullanılan antibiyotikler ve aşırı flor tüketimi de dişlerin renginin değişmesine yol açabilmektedir. Eryaman mahallesi diş kliniği olarak, kişilerin şikayetçi olduğu şekil, konum ve renk bozukluklarını en uygun ve en hızlı şekilde tedavi etmekteyiz. Genel olarak her yaş grubundaki kişilere uygulanabilen, diş beyazlatma uygulamalarının yapılabilmesi için hastalara gerekli muayeneler yapılmalıdır.

WhatsApp WhatsApp Hattımız